1 вересня – День знань

Перше вересня – День знань – чудове свято. Для когось прозвучить в перший раз шкільний дзвінок, хтось вперше піде здобувати вищу освіту і стане повноправним носієм титулу «студент», а є й такі люди, які приходять до навчального закладу аби поділитися своїми досвідом і знаннями з підростаючим поколінням. У кожному разі, це чудова і світла подія в житті кожного.

1 вересня.min

Студенти Аграрно-економічного коледжу! Тільки-но Ви почуєте дзвоник, як перед вами відкриються двері країни знань, нових досягнень, цікавих справ та власних талантів!
З першого заняття Ви крок за кроком будете наближатися до високого рівня дорослої людини та зможете збудувати свій власний світ, яким буде пишатися вся Ваша сім’я, ціла країна, а, можливо і увесь наш всесвіт!
Нехай усі знання, що Ви отримаєте у коледжі, стануть для Вас тією опорою, з якою Вам буде легко йти своїм життям, досягаючи все нових і нових успіхів!

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>