Створюємо свій сайт

Неважливо що вам потрібно – інтернет-магазин, лендінг або персональний сайт.
Конструктор сайтів дозволить буквально в кілька кліків зробити сайт.
Конструктор сайтів – це онлайн-сервіс для швидкого створення і комфортного управління сайтом. Наявність знань в областях програмування, дизайну та роботи з хостингом при його використанні не потрібно. Всі файли сайту знаходяться на хостингу – хмарному сховищі, за стабільність роботи якого відповідає команда фахівців сервісу. Більшість популярних конструкторів мають захист від DDoS-атак, потужний захист від вірусів і всякого роду спаму, розвинену технічну і спільноти користувачів.
В панель управління сайтом можна увійти через браузер з будь-якого пристрою (ПК або смартфон / планшет на Windows, MacOS, Linux, Android, iOS), що має доступ до Інтернету.
Адмінка конструктора є простим інтерфейсом для оформлення сторінок, редагування їх дизайну, інтеграції функціоналу, обслуговування та просування сайту.
Дані веб-сервіси мають широку аудиторію користувачів – від новачків до професіоналів, які бажають прискорити процес створення клієнтських сайтів. Ринок пропонує величезний асортимент сайтбілдерів, в потоці яких новачкам складно орієнтуватися.
Вашій увазі пропонується 10 найкращих сервісів і сформований на їх основі рейтинг, що відображає загальний рівень якості його учасників.

Огляд найкращих конструкторів сайтів можна також проглянути тут.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>