Запрошуємо на навчання

Один з найстаріших сільськогосподарських навчальних закладів України – Аграрно-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії – відомий з вересня 1895 року, як школа садівництва. За 120 років свого існування коледж кілька разів реорганізовувався, змінювалась його назва та навчально-матеріальна база, навчальні плани і програми. Від нижньої садово-огородньої школи до сучасного коледжу, – такий шлях він пройшов. За всю історію існування навчального закладу випущено понад 16 тис. фахівців.
Завдяки інтеграції в Полтавську державну аграрну академію суттєво зміцнила і розширилась навчально-матеріальна база коледжу.
Аграрно-економічний коледж є структурним підрозділом Полтавської державної аграрної академії та здійснює підготовку молодших спеціалістів за 6 спеціальностями. Зараз в коледжі навчається близько 900 студентів, з них 680 – на очній формі навчання. Останні рейтинги показали, що коледж входить в десятку кращих аграрних навчальних закладів України.
оголошення_для-профрієнтаціЇ3_для-сайта

оголошення-для-ПТУ

 vk.com/ev_aek

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>