День відкритих дверей у контакт-центрі «Дельта-банку»

У контакт-центрі «Дельта-банку» для студентів міста Полтави провели день відкритих дверей.

18 вересня 2014 р. Контакт-центр ПАТ «Дельта-банк» вчетверте відкрив свої двері для студентів міста Полтави.

У Дні відкритих дверей також взяли участь викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін та студенти 3–го курсу спеціальностей “Бухгалтерський облік” та “Фінанси і кредит” Аграрно-економічного коледжу ПДАА.

Під час зустрічі студенти дізналися багато нового про історію створення ПАТ «Дельта-банк», його структуру, про діяльність підприємства у сфері фінансового посередництва.

Контакт-центр у Полтаві був відкритий 2010 року з метою зробити послуги банку більш зрозумілими для клієнтів, виявити їх актуальні фінансові потреби та запити.

Наразі у штаті персоналу Контакт-центру налічується понад 500 осіб. За робочий день оператори обробляються понад 5500 вхідних дзвінків з усієї України. Банк якого має 153 відділення, які обслуговують 6500 працівників. За підсумками досліджень клубу керівників контакт-центрів 25-ти провідних банків, контакт-центр посів 3-тє місце за рівнем якості телефонного сервісу.

За чотири роки роботи 18 працівників банку стали керівниками відділів і секторів, 62 – провідними фахівцями, 35 – головними фахівцями, 3 – менеджерами з навчання. Для спеціалістів постійно діють різноманітні програми навчання та розвитку з метою адаптації, освоєння банківської специфіки роботи та підвищення професійного рівня.

Під час зустрічі студенти мали можливість побачити, як насправді працює і живе Контакт-центр, ознайомитися з його діяльністю, умовами праці, з роботою випускників на місцях і послугами, які надає банк своїм клієнтам. Крім того, студентам, було запропоновано престижну офіційну роботу, соціальну захищеність, можливість реалізувати свої професійні навички та амбіції. Приємно те, що керівництво банку роботу наших випускників оцінює добре, а їх уже працює в Контакт-центрі понад 80 осіб. Результатом зустрічі стала домовленість про проходження оплачуваних виробничих практик – стажування студентів і їх працевлаштування.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *