Міські податківці прийняли нову зміну помічників–волонтерів

13123

Аграрно-економічний коледж співпрацює з Державною податковою інспекцією у м. Полтава. Найактивніші студенти коледжу мають змогу стати добровільними помічниками податківців. Волонтерський рух на економічному відділенні розвивають вже впродовж 12 років.  Волонтерство розглядається як складова професійної підготовки студентів економічного відділення. Студенти-волонтери беруть активну участь у різноманітних заходах, які проводить податкова інспекція. Однією із форм роботи добровольців є волонтерський консультаційний пункт по прийому декларацій в приміщенні ДПІ у м. Полтаві. Крім того, волонтери беруть активну участь в інформуванні населення про роботу органів державної податкової служби та про порядок особистого прийому громадян її посадовими особами.

4 грудня у приміщенні Державної податкової інспекції Полтави вітали волонтерів. 8 студентів економічного відділення отримали посвідчення того, що відтепер вони стають добровільними помічниками полтавських податківців. Крім того, за підсумками року трьох студентів вшанували як найкращих волонтерів 2015-го: Колєснікову Анну, Саулко Дмитра, Токаря Сергія.

7

4 5

6

14

Заступник начальника ДПІ у м. Полтаві Олег Бакум розпочав святкове зібрання словами вдячності: «Дорогі діти! Ми вдячні Вам за Вашу безкорисливу допомогу. Пам’ятайте, що своєю самовідданістю та ініціативністю Ви подаєте приклад своїм одноліткам та усьому підростаючому поколінню. Бажаю Вам не втрачати своєї індивідуальності, прагнення допомагати ближньому та, незважаючи ні на що, залишатися гідними українцями. Дивлячись на Вас, відчуваєш щиру радість, адже Ваша активна громадянська позиція та наполегливість – це вагомий внесок у розвиток української держави» Продовження…

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *