Із сфери фінансів

Підвищення мінімальної зарплати вдвічі: міфи та реальність

Українці нарешті дожили до серйозного підвищення зарплат, за ініціативи президента та уряду мінімальна зарплата збільшиться з Нового року вдвічі. УНІАН спробував розібратися з причинами і наслідками цього рішення, підтвердивши або розвінчавши частину міфів. Детальніше… 

Договору дарування та заповіту – бути

Останнім часом у засобах масової інформації поширюється повідомлення щодо неможливості укладання договорів дарування та заповітів, оскільки відбулися зміни у порядку оцінки дарованого майна, та майна, яке передається у спадок.
Зокрема, публікуються різноманітні статті, які інтерпретують такі зміни до чинного законодавства, у такому контексті, що начебто з 1 листопада буде неможливо оформити таке майно, пише ЮрлігаПродовжити →

Особливості сплати податку на нерухомість в 2016-2017 роках

Податок на нерухомість — ще декілька років тому така категорія бюджетних відрахувань викликала у пересічних громадян принаймні подив, але зараз це наші реалії.
Так, з початком податкової реформи у 2013 році були внесені відповідні зміни до Податкового кодексу України, й відтоді податок на нерухомість перейшов у реальну площину й застосовується як до фізичних так і до юридичних осіб. З метою оптимізації процесу оподаткування та забезпечення збалансованості бюджетних надходжень щороку до Податкового кодексу України (далі також —ПКУ) вносилися певні корективи, що стосувалися даної категорії податку. Так і 2016 рік не став винятком, принісши українцям нові податкові правила (Закон України № 909-VIII). Хто саме і в яких випадках має оплачувати такий податок та в якому розмірі встановлені його ставки? Продовжити →

Шукаймо проблему в собі: ми накопичили великий вагон проблем і безліч боргів

Це відео було показано на Київському міжнародному економічному форумі 2 жовтня 2014 року. Воно триває цілих 8 хвилин, але варте вашого дорогоцінного часу, якщо ви хочете зрозуміти глибинні причини соціально-економічних проблем в Україні. Зрозуміти – щоб знати, як вирішувати і з чого починати. У ньому доступно пояснюється, чому сьогодні в Україні домінує сировинна економічна модель, і як відсутність реальних реформ за 23 роки поступово погіршувало і без того плачевну ситуацію.

Навіть якщо вам не потрібно пояснювати, що курс долара зростає не тільки через події в східних регіонах, подивіться ролик, створений Інноваційним парком BIONIC HILL, який допоможе вам зібратися з думками для наступного раунду політичних баталій з друзями або родичами.

Читайте далі:

Вивести Україну з кризи: досвід «шокової терапії» в Польщі

“”Вона впала”. Washington Post про економіку Росії та геніальність її лідера”

“Головна причина воєнних дій Росії – не газ, а відсутність у росіян стимулів для еволюції”

“Любов” Росії до України: 8 торгових воєн за 8 років

Убивча інфографіка дня: Україна – найбільша недорозвинена країна колишнього СРСР”

Агробізнес в Україні: 5 важливих фактів

Майбутнє українського агробізнесу забезпечить ефективний менеджмент, а не чорноземи

Банки платитимуть вкладнику пеню за затримку в поверненні боргу  
Парламент ухвалив у першому читанні проект Закону «Про внесення змін до статті 1058 Цивільного кодексу України (щодо відповідальності банку за порушення умов договору банківського вкладу (депозиту)».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *