Один день із життя ТОПового студента

У вересні 2019 року стартував новий проект ПриватБанку для студентів — користувачів сучасних банківських продуктів.
19 і 20 лютого 2020 року студенти 2 курсу економічного відділення Аграрно-економічного коледжу ПДАА разом із завідуючим практикою коледжу Матвієнком О.В. та викладачами циклової комісії обліково-економічних дисциплін Ящевською О.М. і Гаркавою Л.О. відвідали філію регіонального управління Приватбанку і долучилися до всеукраїнського квесту «Один день із життя ТОПового студента».
Студентам груп 21І та 21М HR-менеджером головного офісу ПриватБанку у м.Полтава було запропоновано серію цікавих різнопланових завдань на банківську тематику. У програмі заходу було представлено презентацію «ТОПові продукти для топових студентів ПриватБанку» та квест-гру «Один день із життя ТОПового студента». Завдання квесту розраховані на студентів різних спеціальностей і, безумовно, корисні для клієнтів сучасних банків в умовах стрімкого розвитку онлайн-технологій та взятого банками України курсу на діджиталізацію послуг.
Студенти активно, із захопленням розгадували завдання квесту, отримали масу задоволення, виявивши вагомі знання з банківської справи. Обидві команди вдало пройшли випробування і отримали по 100 балів із 100, витративши на квест-гру 20-30 хвилин (при нормі у 60 хв.).
Участь у цьому заході дала можливість кожному студенту проявити себе в командній роботі, підвищити фінансову грамотність, дізнатися більше про інноваційні банківські продукти та кар’єрні можливості для майбутніх фахівців банку.
Викладацький колектив циклової комісії обліково-економічних дисциплін Аграрно-економічного коледжу ПДАА висловлює подяку начальнику департаменту по набору персоналу Дроцькій Ларисі Вікторівні за цікаву та змістовну інформацію.
Дякуємо нашому постійному партнеру — ПриватБанку за багаторічну плідну співпрацю та надзвичайні емоції!

3

 

2

1

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *