Полтава вишивана-2018

22 вересня викладачі і студенти Аграрно-економічного коледжу ПДАА, очолювані адміністрацією, прийняли участь у культурно-мистецькому заході, присвяченому до Дня міста “Парад “Полтава вишивана”.

image

Вишукані вишиванки, багаті розмаїттям зображених квітів, рослинних орнаментів, чудових візерунків, різнокольорові стрічки у косах молодих дівчат, червоні намиста, віночки із маків, ромашок, троянд, жовто-блакитні прапорці та величезні Державні прапори України – так цього вересневого дня була прикрашена наша Полтава.

Після урочистого відкриття колона учасників та гостей міста здійснили святкову ходу від Соборного майдану до площі біля Співочого поля. Колона налічувала декілька тисяч людей.

Відбулося представлення навчальних закладів міста та трудових колективів, що брали участь в параді. Усіх присутніх вітали кращі народні колективи міста, які виконували українські народні пісні, слова яких ще більше підіймали дух патріотизму.

Головна прогулянкова зона повнилася сміхом, гучними та веселими розмовами, пахощами традиційних смаколиків та багатоманіттям національних виробів народних умільців. У рамках проекту на учасників та гостей дійства очікували: народна виставка-ярмарок, майстер-класи народних умільців, святкова торгівля, тематична концертна програма та сюрпризи.

На святі об’єдналися всі покоління у прагненні миру, незалежності, єдиної України. Мудрість минулого і сила майбутніх поколінь обов’язково дадуть той живий пагін, з якого розквітне велика та могутня держава.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *