Студенту

Навчання і робота

Для того, щоб успішно поєднати роботу і навчання варто скористатися простими, але слушними порадами:

1. Не варто відмовлятися від шансів, які дають в навчальному закладі. Всі студенти проходять виробничу практику на різних підприємствах. Якщо добре зарекомендувати себе, то можна після закінчення вузу влаштуватися на роботу або принаймні на стажування. Часто виникають моменти, коли влаштується на роботу можна за чиєюсь протекцією. Часом підприємства самі звертаються до вузів, щоб ті порадили здібних студентів.

2. Шукати роботу найкраще влітку. Перший робочий місяць для студентів завжди найважчий. В першу чергу це пов’язано з тим, що новачкові потрібно влитися в колектив і освоїтися. Крім того, потрібен час, щоб вникнути в усі робочі моменти і розібратися в роботі. Влітку у студентів немає пар, заліків та іспитів, тому багато часу можна присвятити роботі.

3. Правильно розставляйте пріоритети. Перш ніж почати пошук місця роботи визначіться, що для вас важливіше отримати освіту або ж заробити. Виходячи з цього і вибирайте вакансії. Не варто йти на повний робочий день на літо, якщо ви знаєте, що через два місяці вам потрібно буде обирати між парами і роботою. Всі нюанси з роботодавцем варто обумовити заздалегідь.

4. Навчіться планувати вільний час. Щоб усе встигати і не відчувати себе як зомбі, важливо навчитися планувати вільний час. Крім того, організованість дозволить справлятися з роботою в строк і встигати здавати всі іспити.

Академічна стипендія не повинна бути різновидом соціальної виплати, – Сергій Квіт

Своїми думками про ситуацію із стипендиальним забезпеченням поділився Міністр освіти України Сергій Квіт у інтерв’ю для “Української правди”.

“Українська система стипендійного забезпечення має колосальні ресурси – щороку на стипендії виділяється понад 5 млрд. гривень. Але принцип розподілу цих коштів є вкрай неефективним. Головна його вада – брак адресності. Так, академічна стипендія повинна охоплювати щонайменше 2/3 бюджетників, які навчаються на денній формі. В результаті стипендію “за успіхи у навчанні” отримують 640 тисяч студентів за принципом: усім – потрошку”, – говорить Міністр.

За його словами в Україні академічна стипендія стала різновидом соціальної виплати. Продовжити →

Полтавська державна аграрна академія визнана однією з кращих  у Полтаві за консолідованим рейтингом ВНЗ України 2014 року!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року. Серед ВНЗ Полтави лідером рейтингу стала Полтавська державна аграрна академія.

У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних  закладів.

Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Вебометрикс”. Джерело: «Освіта.ua»  osvita.ua/vnz/rating/25712/

Довідник коледжів

ez-osvitavsim-196x110

Іспити – це завжди хвилювання і переживання…

b_10968633.jpg

Як пережити цей непростий період з найменшими «втратами» для психічного і фізичного здоров’я?

Іспит – це завжди стрес. Але що нам заважає з ним впоратися? Підготовка до відповіді на усному іспиті – це складний і важливий етап. Від того, що вам вдасться згадати і буде залежати ваша оцінка. Якщо у вас хороша зорова пам’ять, і ви добре підготувалися до іспиту, то сторінка підручника або конспекту лекцій сама спливе перед очима. Треба тільки зосередитись і неодмінно заспокоїтися (Якщо ви схвильовані, то закрийте очі, розслабтеся, згадавши на хвилину щось смішне або приємне).

Пропонуємо декілька універсальних рецептів для успішнішої тактики виконання письмового іспиту або тестування. Продовжити →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *