Корисне

Створюємо свій сайт

Неважливо що вам потрібно – інтернет-магазин, лендінг або персональний сайт.
Конструктор сайтів дозволить буквально в кілька кліків зробити сайт.
Конструктор сайтів – це онлайн-сервіс для швидкого створення і комфортного управління сайтом. Наявність знань в областях програмування, дизайну та роботи з хостингом при його використанні не потрібно. Всі файли сайту знаходяться на хостингу – хмарному сховищі, за стабільність роботи якого відповідає команда фахівців сервісу. Більшість популярних конструкторів мають захист від DDoS-атак, потужний захист від вірусів і всякого роду спаму, розвинену технічну і спільноти користувачів.
В панель управління сайтом можна увійти через браузер з будь-якого пристрою (ПК або смартфон / планшет на Windows, MacOS, Linux, Android, iOS), що має доступ до Інтернету.
Адмінка конструктора є простим інтерфейсом для оформлення сторінок, редагування їх дизайну, інтеграції функціоналу, обслуговування та просування сайту.
Дані веб-сервіси мають широку аудиторію користувачів – від новачків до професіоналів, які бажають прискорити процес створення клієнтських сайтів. Ринок пропонує величезний асортимент сайтбілдерів, в потоці яких новачкам складно орієнтуватися.
Вашій увазі пропонується 10 найкращих сервісів і сформований на їх основі рейтинг, що відображає загальний рівень якості його учасників.

Огляд найкращих конструкторів сайтів можна також проглянути тут. logo

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

Як відомо, за все потрібно платити. І підключення до інтернету або використання трафіку не є винятком. Тому багато хто задається питанням про те, як зробити безкоштовний інтернет на комп’ютері або мобільному пристрої. Для вирішення цієї проблеми є кілька простих способів, які і далі будуть розглянуті. Але всі вони стосуються виключно бездротового з’єднання, оскільки для проводового підключення такі методи не передбачені (якщо, звичайно, не брати в розрахунок протиправні дії).

Як зробити безкоштовний інтернет: найпростіше рішення

З розвитком технологій бездротового згідно багато громадські заклади, поряд з основним видом діяльності, пропонують відвідувачам безкоштовний інтернет. Як зробити самому таке підключення в сенсі безпосереднього використання мережі VPN? Так просто підключитися до неї, перебуваючи в радіусі дії.

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

У деяких кафе або навіть в метро є відкриті точки доступу Wi-Fi, для яких при підключенні пароль вводити не потрібно. Якщо з’єднання захищено, як правило, пароль доступу можна дізнатися у адміністраторського персоналу або власника закладу.

У цьому відношенні з мобільними пристроями ситуація виглядає простіше, адже не будеш же кожен раз ходити в кафе з ноутбуком, коли потрібно щось скачати, подивитися новини або пошту? У питанні про те, як зробити безкоштовний інтернет для мобільного девайса, дуже серйозними помічниками можуть стати спеціальні програми, в яких є повна інформація про більшості точок доступу по всьому світу (наприклад, в аеропортах).

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

Є ще одна категорія програм. Вони здатні сканувати наявність мереж в певному радіусі. Таким чином можна визначити для себе, у який заклад зайти.

Одночасне використання однієї точки доступу

З іншого боку, проблема того, як зробити безкоштовний інтернет, може бути вирішена за рахунок домовленостей з сусідами, у яких є точка бездротового доступу до мережі (роутер).

Якщо у вас встановлені довірчі або дружні стосунки з сусідами, і вам в інтернеті потрібно всього лише перевіряти пошту, переглядати новини або спілкуватися з друзями та знайомими в соціальних мережах, а не качати купу інформації, що може призвести до істотного уповільнення роботи в мережі (особливо при використанні торрент-клієнтів з максимальною швидкістю завантаження), – чому б і ні? Дуже може бути, що вони дадуть вам пароль. В крайньому випадку можна просто поділити витрати.

Підключення до роздачі

Майже так само проблема того, як зробити безкоштовний інтернет, вирішується за рахунок домовленості про підключення до існуючої роздачі, яку можна активувати і на комп’ютерному терміналі або ноутбуці, і на мобільному девайсі (смартфоні або планшеті).

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

Щоправда, той, хто буде займатися роздачею, спочатку повинен її настроїти на своєму пристрої.

Як зробити безкоштовний інтернет на телефоні?

З підключенням Wi-Fi все зрозуміло. Однак є й деякі інші методи, про яких користувачі забувають. Наприклад, багато операторів мобільного зв’язку пропонують тарифи, в яких спочатку передбачено використання певного обсягу інтернет-трафіку.

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

Назвати це безкоштовним інтернетом можна дуже умовно, однак, при використанні мереж 3G/3G+/4G інтернет додатково платити не потрібно, на відміну від GPRS-підключення, коли з рахунку знімаються гроші.
Крім того, на ринку мобільного зв’язку буває безліч акцій, за рахунок яких і можна зробити безкоштовний інтернет. Але тут заковика в тому, що термін дії таких пропозицій явно обмежений, до того ж сподіватися тільки на акції абсолютно недоцільно, але як варіант можна використовувати.

Злом паролів та інші протиправні дії

Нарешті, є ще одне рішення проблеми того, як зробити безкоштовний інтернет, правда виглядає воно більш, ніж сумнівним.

Як зробити безкоштовний інтернет: кілька простих порад

По-перше, можна спробувати зламати пароль Wi-Fi-мережі будь-якого рангу (для цього використовуються спеціалізовані засоби у вигляді програмного забезпечення начебто Airslax Wifi Password Hack або сніффер). По-друге, деякі умільці запросто підключаються до ліній на розподільних щитах в під’їздах або навіть до встановлених хабів. Всі ці дії є незаконними і зі зрозумілих причин детально не розглядаються.

Висновок

Наостанок залишається додати, що можна ще пограти в так звану «супутникову риболовлю», якщо в наявності є DVB-карта і супутнє. Підключення можна зробити тільки тому, що супутник посилає сигнал приймає пристрою за розширюється діапазону, а не вузько направленим променем, тому багато хто і використовують таку схему. Але, як вважають фахівці, це скоріше розвага, ніж повноцінний інтернет. Але для бездротових з’єднань на основі Wi-Fi-доступу рішень можна знайти досить багато, причому для абсолютно різних комп’ютерних і мобільних пристроїв. Найпростішим і природним стане підключення до мереж в місцях загального користування. Але, якщо сусіди не будуть проти, можна використовувати точку доступу. З мобільними операторами найвигіднішим стане підключення до пакету, в якому певний обсяг безкоштовного трафіку передбачено спочатку. На крайній випадок можна попросити друга поділитися інтернетом, тобто налаштувати роздачу зі свого комп’ютерного або мобільного пристрою. Порушені методи злому чи несанкціонованого підключення до чужої мережі є не тільки протиправними, але і викликають великі сумніви з етичної і моральної точки зору, тому такими речами краще не займатися.

Що робити, якщо зламали “Instagram” – докладна інструкція і способи розв’язання проблеми

Сьогодні нам треба з’ясувати, що робити, якщо зламали “Instagram”. Дана соціальна мережа користується величезною популярністю у користувачів. Вона придумана спеціально для обміну фото та інформацією. З-за високого інтересу до ресурсу хакери часто зламують профілі тут. Від цього ніхто не застрахований. Тому кожному користувачу варто з’ясувати, як себе вести при зломі Instagram. Варіантів розвитку подій не так багато, але всі вони вимагають певних знань і навичок.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

Опис мережі

Що робити, якщо зламали аккаунт “Instagram”? Насамперед розберемося, про який ресурс йде мова. Instagram – популярна соціальна мережа. З її допомогою люди можуть обмінюватися постами, фотографіями та іншою корисною інформацією. Сайт більшою мірою орієнтований на графічні складові. Деякі використовують соціальну мережу для заробітку.

Що робити, якщо зламали “Instagram” – докладна інструкція і способи розв’язання проблеми

Саме тому хакери часто зламують профілі користувачів Instagram. Як бути, якщо чоловік побачив, що його аккаунт вкрали? Рішення є завжди. І кожен сам може вибрати, як йому діяти.

Що робити, якщо зламали “Instagram”? Способи вирішення проблеми

Що робити, якщо зламали “Instagram”? Як ми вже помітили, кожен вирішує це питання самостійно. Все залежить від ситуації.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

Найчастіше пропонують користувачам:

 • завести новий профіль;
 • написати в службу підтримки;
 • змінити пароль;
 • відмовитися від використання соціальної мережі зовсім;
 • відновити доступ через “Фейсбук” або мобільний телефон.

Насправді, все не так важко, як здається. Найчастіше, простіше зареєструвати новий профіль, ніж повертати доступ до старого.

З’ясування причини

Що робити, якщо зламали сторінку в “Инстаграме”? Перше, на що слід звернути увагу – це на причину блокування профілю. Після крадіжки облікового запису відбувається закриття доступу до Instagram. Це нормальне явище.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

Заблокувати можуть через:

 • публікації несанкціонованих матеріалів;
 • реального злому профілю.

Просто так доступ до ресурсів соціальної мережі не перекривають. Тому доводиться з’ясовувати, в чому справа. Якщо блокування аккаунта сталася через порушення правил користування ресурсом, повернути анкету до життя навряд чи вийде. Хоча спробувати варто.

Спроби входу

Зламали “Instagram”? Що робити при зломі облікового запису? Все залежить від ситуації. Розглянемо найпростіший варіант розвитку подій – коли пароля не поміняли. Тобто, користувач може зайти в свою анкету. У цьому випадку досить слідувати вказівкам:

 • Відкрити сторінку instagram.com/accounts/login.
 • Натиснути на кнопку “Забули пароль?”.
 • Вказати ім’я користувача або e-mail. Також можна вибрати відновлення через VK або “Фейсбук”. Мобільний телефон теж допоможе в реалізації поставленої задачі.
 • Поставити галочку біля “Я не робот”.
 • Виконати вказівки системи перевірки. Зазвичай необхідно клікнути на певні картинки на екрані.
 • Відкрити електронну пошту/подивитися на телефон.
 • Перейти по посиланню або ввести на екрані код, який прийшов в SMS. Конкретні дії залежать від засобу відновлення пароля.
 • Ввести новий пароль.
 • Повторити таємну комбінацію для авторизації.
 • Підтвердити дії.

Готово! Тепер можна користуватися своїм профілем в “Инстаграме”. Бажано з’ясувати причини блокування анкети, якщо вона відбулася. Подібний алгоритм дій допомагає не тільки, якщо людина може увійти в анкету, але і при зміні пароля для авторизації.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

Служба підтримки

Що робити, якщо зламали “Instagram”? Часто користувачі після перерахованих дій звертаються за відновленням доступу в службу підтримки. Це – нормальне явище, хоча подібний розклад вважається крайнім методом. Доведеться почекати деякий час для того, щоб знову отримати доступ в соціальну мережу. Отже, якщо з’ясувалося, що користувача зламали, потрібно:

 • Відкрити сторінку підтримки Instagram.
 • Вибрати в меню “Мені здається, мене зламали”.
 • Заповнити з’явилася анкету. Зазвичай вона зводиться до проставляння відповідей на прості запитання. Обов’язково потрібно поставити “Мій акаунт” у відповідному блоці.
 • Сфотографувати або відсканувати головні сторінки паспорту (з фото і ПІБ).
 • Відправити запит на обробку.
 • Завантажити на вимогу служби підтримки скани паспорта. Не варто забувати про зазначення контактних даних для зв’язку.
 • Дочекатися вказівок від працівників підтримки Instagram.

Що робити далі? Зазвичай необхідно пройти по запропонованих посиланнях і, дотримуючись інструкцій на екрані, щоб завершити процес повернення профілю господареві. Зазвичай, все зводиться до зміни паролю та іншої інформації, важливої для повторної авторизації.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

Немає пошти

І це не все. Що робити, якщо зламали “Instagram” і пошту? Ця ситуація доставляє більше клопоту. Адже, найчастіше, не всі знають, як відновити доступ до профілю. Доведеться зайнятися зміною пароля. Бажано придумувати довгі і складні комбінації. З’ясувалося, що доступ до пошти від Instagram закритий? Тоді краще діяти через мобільний додаток з однойменною назвою. З його допомогою відновити доступ до профілю простіше, ніж здається. Що робити, якщо зламали “Instagram”? Детальна інструкція, запропонована нижче, допоможе впоратися з відновленням доступу до аккаунту. Виглядає вона так:

 • Відкрити програму “Instagram”.
 • Вибрати пункт меню “Допомога з входом”.
 • Зазначити відповідний засіб відновлення пароля. Наприклад, “SMS”.
 • Перейти по посиланню, яка надійшла в повідомленні від соціальної мережі.
 • Двічі ввести у відповідні поля новий пароль.
 • Підтвердити процес.

Тепер в налаштуваннях “Инстаграма” можна змінити пошту та інші дані. Ніяких труднощів дана операція не викликає.

Пошта, телефон, профіль. Зверніть увагу

Що робити, якщо зламали “Instagram” і пошту? Іноді буває так, що по тим або іншим причинам користувач не може скористатися відновленням через “Фейсбук” або по мобільному телефону. Такі варіанти розвитку подій доставляють чимало турбот. За таких обставин не залишається нічого, крім як забути про своєму профілі. І, чи потрібно заводити новий аккаунт, або відмовлятися від використання Instagram.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

Злом і видалення

Тепер зрозуміло, що робити, якщо зламали “Instagram”. А як бути, якщо анкета була вкрадена, а потім видалена? Тут тільки один вихід – створення нової сторінки у соціальній мережі. При зломі профілю хакер буде працювати з анкетою, як з власною. А, значить, вилучення провадиться з ініціативи власника Instagram. Відновлення такі акаунти вже не підлягають.

Поради щодо захисту

Незважаючи на те, що профілі “Инстаграма” активно зламуються, кожен може убезпечити свою сторінку. Як це зробити? Досить слідувати деяким вказівок. Вони не є панацеєю, але ймовірність злому при їх реалізації зводиться до мінімуму. Наприклад, користувач може:

 • придумувати складні паролі і регулярно змінювати їх;
 • захистити всіма способами електронну пошту, прив’язану до “Инстаграму”;
 • вказати в налаштуваннях профілю дані від “Фейсбуку”;
 • підтвердити номер мобільного телефону;
 • своєчасно змінювати дані користувача, якщо вони змінюються;
 • вказувати на сторінці “Инстаграма” тільки достовірні відомості про себе (у тому числі, ім’я та прізвище);
 • не користуватися сторонніми програмами та утилітами для соціальної мережі;
 • не переходити по посиланнях, які пропонують незнайомці;
 • з обережністю користуватися програмним забезпеченням, що вимагає логін і пароль від Instagram.

Все це дійсно допомагає. Найчастіше відновлення доступу до взломанному профілю забирає кілька хвилин. Але, іноді доводиться звертатися в службу підтримки соціальної мережі. Якщо вказати неправдиві відомості про себе на сторінці, доступ до анкети можуть не відновити. Це нормальне явище.

Що робити, якщо зламали "Instagram" - докладна інструкція і способи розв'язання проблеми

На закінчення

Зламали “Instagram”? Поміняли пошту? Що робити? Все залежить від обставин. Кожен користувач може:

 • відновити пароль через мобільний телефон;
 • здійснити розблокування через “Фейсбук”;
 • написати в службу підтримки Instagram.

Якщо анкета любительська, вона не містить ніяких важливих відомостей і контактів, найпростіше просто зареєструватися заново в соціальній мережі. Але, надалі доведеться вести себе набагато обережніше. Інакше ваш новий профіль теж зламають. І не факт, що повернути його вдасться в принципі.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

Мережа Інтернет, що пару десятиліть тому тільки зароджувалася в найбільш розвинених країнах, на нинішній момент розвивається стрімкими темпами, ні з чим не порівнянними. Щодня кількість інформації в ній зростає в геометричній прогресії, представляючи собою динамічно змінні дані. Природно, таку масу інформації потрібно якось контролювати. Саме з цією метою в свій час були введені пошукові системи. Але на даний момент впоратися з усім обсягом інформації, щохвилини надходить в Мережу, не здатний жоден пошуковик. Особливо якщо взяти до уваги відмінність алгоритмів пошуку. Адже, ставлячи запит в різних пошукових системах, навіть еквівалентні один одному по базах, користувач може отримати зовсім різні результати. Тому довелося вдосконалювати вже існуючі системи. Використовуючи агрегування результатів, найрозвиненіші ПС впровадили у себе в програмному забезпеченні додаткові ресурси – метапошукові системи.

Що означає метапошук

В середовищі Інтернет метапоиском прийнято називати машину, здатну обробити запит користувача та результати найпоширеніших систем пошуку. Іншими словами, інтерфейс програми нічим не відрізняється від такого у звичайного пошуковика. Але коли їй задається певний запит, вона не використовує свої ресурси, а переадресовує запит провідні пошукові системи, і в результаті користувач бачить суміщений список результатів з баз даних різних пошуковиків. При цьому для зручності використання такого типу пошуку повністю усуваються всі повторювані посилання, що сприяє поліпшеним результатами видачі даних.

Переваги

Найголовнішим достоїнством, яким можуть похвалитися метапошукові системи, є можливість за короткий час без зайвих зусиль отримати результати різних пошукових систем без дублювання посилань. Використовуючи всього одну програму для структуризації інформації, можна отримати більш широкий спектр результатів з різних джерел, без необхідності використання безлічі провідних лістингів.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

Багато користувачів часто стикаються з такою проблемою, що деяка рідкісна інформація, документи або програми можуть бути видні в одному пошуковику і геть відсутня в іншому. Таким чином, людина починає користуватися тим, де вона, власне, і знайшла рідкісну інформацію. І знову стикається з подібною проблемою. Вже інший запит вибраний пошуковик не знаходить, зате він відображається в старому, який раніше не виправдав очікувань. Саме цей недолік і дозволяють усунути в реальному житті метапошукові системи, видаючи користувачам максимально збалансовані результати.

Недоліки

Всі недоліки метапоіска випливають з його переваг, будучи їх логічним продовженням. Власної індексної бази в метапоиске як такої немає, тому і додавання URL власних сайтів в нього неможливо. Другим достатньо важливим мінусом є досить убогий список синтаксичних можливостей, тобто досить складно сформувати розширений пошук інформації.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

В основному використовується до двадцяти різних систем пошуку даних, і, природно, їх варіанти розширеного пошуку різні між собою. Звичайно, на даний момент вже з’являються метапошукові системи, розроблені за принципом нової школи. У них враховані всі відмінності між самими ПС, і, відповідно, розширений пошук має більше можливостей. Але поки таких систем мало, тому питання залишається невирішеним.

Різновиди

Перш, ніж далі розглядати функціональні можливості цих систем, варто зазначити, що існують відмінності в даному типі пошуку. Класичний тип, розглянутий вище і базується на тому, що ПС обробляє індекси інших пошукачів, а потім передає інформацію користувачеві, вважається найпоширенішою і затребуваною. Але з урахуванням поліпшень і змін подібних ресурсів є також і інші різновиди систем метапоіска.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

Одним з найпоширеніших на даний момент є випадок, в якому інформація про результати запиту занурюється у фреймах, причому всі відомості знаходяться в межах однієї метастраници. Варто зазначити, що кожен кадр в даному випадку містить у собі оригінальну сторінку пошукової системи, яка була обрана цільової. У деяких випадках відкривається пара сторінок, в залежності від кількості обраних користувачем ПС.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

Також популярний варіант «Все в одному пошуку». Тобто у користувача відкрита форма пошуку, за допомогою якої він може звернутися до безмежного кількістю різних систем пошуку. Але, роблячи запит, він може звернутися лише до однієї обраної. Іншими словами, один пошук – один пошуковик. Це не так зручно, як, наприклад, в класичному варіанті.

Найпоширеніші пошуковики-мета

Серед систем подібного роду самої популярної класичної платформою була метапоисковая система Vivisimo. Вона набирала до дванадцяти мільйонів унікальних відвідувачів за один місяць. Але варто відзначити, що популярність не означає автоматичне підтвердження якості та комфортабельності використання ресурсу.

Стара школа

На даний момент існує безліч класичних метапоисковиков. Всі вони мають довгу історію створення, просування та існування. Практично кожна з таких систем має однаковий принцип дії, тому розглядати їх окремо не має сенсу.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

Тому наведемо класичні метапошукові системи, перелік яких виглядає наступним чином:

 • http://www.dogpile.com,
 • http://www.metacrawler.com,
 • http://www.search.com,
 • http://www.vivissimo.com.

Також варто звернути увагу на IxQuick, MetaEureka, ZapMeta, WebCrawler і WindSeek. Основна їх відмінність – це інтерфейс. Тому вибрати кращі серед них досить складно, адже кожен користувач знаходить ресурс в залежності від власних уподобань. Тільки спробувавши особисто попрацювати з кожної з цих систем, можна зрозуміти, яка з них задовольняє всі потреби і відповідає очікуванням.

Нова школа

На даний момент створюються системи метапошуку зовсім іншого типу, з так званої «нової школи». Основна їх відмінність від класичних – використання кластеринга. Технічно його реалізація відбувається в різних формах. Зазвичай це виглядає як автоматичне виділення ключових слів і фраз з доданою у хмарі інформації, побічно стосується запиту користувача. На екран виводяться вже додаткові ключі, за якими можна уточнити пошук, зробити його більш вузьким. Іншими словами, метапошукові бібліографічні системи пропонують варіанти, що дозволяють зробити запит більш вузьким, звужуючи тим самим рамки пошуку інформації і допомагаючи користувачеві знайти потрібні йому дані. Крім того, системи нового покоління дозволяють більш виражено опрацювати одержані результати. Іншими словами, в них використовується так звана пошукова стратегія, тобто при необхідності користувач може самостійно задавати її параметри.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

З нового покоління до метапошукових систем відносяться: Clusty, Kartoo, Mooter, Izito, WebClust і iBoogie. Все, що видають пошукові донори є предметом ранжирування і аналізується метапошуком. Відбувається це відразу, як тільки система отримує результати, весь процес – автоматичний. Ресурс ранжує всі описи знайдених даних. Далі проходить повторний аналіз, головним критерієм якого є місце у всіх складових видачі пошуку, і враховуються всі аналогічні дані, знайдені пошукачем у конкретному та інших ПС.

Пошукові сторінки

Крім повноцінних пошуковиків, існують також і метасторінки, їх часто називають «все в одному». За своїми властивостями вони дуже нагадують ПС, але все ж такими не є. Раніше ми вже розглянули метапошукові системи, приклади сторінок, створених на їх подобі: iTools, AllSearches, AdClick.ru і Searchalot. Незважаючи на їх неповноцінність як ПС, все одно багато користувачів воліють для пошуку використовувати саме ці ресурси. Насправді це не дивно, оскільки ці сторінки мають дуже схожий функціонал і реалізують ті ж можливості, які доступні, наприклад, у iBoogie.

Висновки

На даний момент існує кілька сотень ресурсів, що представляють собою метапошукові системи. Інтернет щороку розвивається активними темпами. Що стосується індивідуального вибору, то часто він залежить від суб’єктивних факторів, наприклад, вдалої гами кольорів або присутності комфорту використання інтерфейсу. Варто відзначити, що деякі метапошукові системи спочатку невдало створені, їх функціональні можливості не в змозі поліпшити пошук, а в окремих випадках навіть ускладнюють сам процес. У зв’язку з чим найкраще користувачеві самостійно підбирати собі відповідний ресурс.

Метапошукові системи: приклади, принцип роботи

Природно, західні пошукові системи багато в чому випереджають вітчизняні, і багато людей використовують їх в якості інструменту для пошуку. Але не відзначити якість і зручність використання Rambler і Yandex не можна. Ці метапошукові системи чудово справляються зі своєю роботою і допомагають знайти оптимальні результати навіть для складних і рідкісних запитів. Також хочеться звернути увагу на Нигма.рф. Вона найперша з’явилася на просторах Рунета як інтелектуальна система для метапшуку. Також на даний момент набирає популярність система для пошуку в соціальних мережах під назвою yoname.com. У будь-якому випадку пошук інформації за допомогою метапошукових систем набагато ефективніше класичного використання різних ПС. Адже вони відображають набагато більше результатів і охоплюють велику базу інформації в мережі. А з урахуванням того, наскільки швидко зростає кількість контенту в Інтернеті, подібні системи будуть дуже до речі для нормальної роботи в Мережі.

Комп’ютер пищить і не включається: можливі неполадки та їх усунення

Будь-яка техніка ламається, однак з комп’ютерної це відбувається частіше. Багато користувачі стикалися із ситуацією, при якої комп’ютер пищить і не включається. Відразу виникають питання: що сталося і як це виправити? Про це і поговоримо.

 Що може пищати всередині?

Писк комп’ютера виходить від динаміка, і його основне призначення – пищати. Він інформує користувача про будь-якої апаратної або програмної помилки системи (найчастіше апаратної). Знявши кришку корпуса, можна помітити невеликий круглий чорний динамік, який зазвичай закріплений на самому корпусі. Саме цей динамік і видає писк, інформуючи користувача про можливі програмних або апаратних помилки.
Чому комп’ютер пищить і не включається при цьому?

Якщо з комп’ютером все в порядку, то при його включення можна почути лише один слабкий писк, який говорить про те, що з системою все гаразд. Однак таких піско у разі несправності системи буде набагато більше. Добре, коли на екрані відображаються символи або слова, за якими можна зрозуміти проблему і визначити характер несправності. В гіршому випадку монітор блимає і комп’ютер не включається взагалі. Характерний писк при цьому обов’язково присутній. З його допомогою система намагається нам пояснити, на якому рівні має місце збій.

 Порядок дій

Отже, ви зіткнулися з ситуацією, коли комп’ютер пищить і не включається. Що робити в цьому випадку? Порядок дій наступний:

 • Дізнатися версію BIOS комп’ютера.
 • Порахувати, скільки саме піско видає динамік.
 • Знайти в інтернеті з телефону, наприклад) таблицю несправностей свого BIOS і звірити по ній, що означає певне число піско.
 • Усунути несправність.

Як дізнатися версію BIOS?

Для визначення несправності обов’язково потрібно уточнити версію BIOS. Є кілька способів зробити це. Найпростіший – відкрити керівництво по експлуатації до материнської плати, але якщо його немає, то можна просто зняти кришку корпусу і знайти на материнській платі схему з написом BIOS. Там же буде вказана версія.
Якщо при включенні комп’ютера протягом трьох-чотирьох секунд можна бачити якісь написи на екрані, то там теж можна помітити версію BIOS. Також можна перейти в налаштування, натиснувши кнопку Delete при завантаженні системи. Найбільш популярними версіями є наступні: Phoenix, Award, AMI, але бувають і інші.

Сигнали AWARD

Отже, якщо комп’ютер пищить короткими сигналами і не включається, а версія BIOS нам вже відома, дізнатися причину легко. Для AWARD BIOS характерні такі сигнали.

 • Единиччный короткий сигнал: Проблем у роботі немає
 • Два коротких: Мають місце помилки при завантаженні. Можливо, шлейфи слабо закріплені. Це незначні помилки, які можна усунути навіть програмно. Хвилюватися не варто
 • Три довгих сигналу: У контролері клавіатури є які-небудь несправності
 • Два сигнали різної довжини: Проблема з ОЗУ. Як мінімум, можна витягнути планки ОЗУ, протерти їх контакти спиртом і поставити на місце. Якщо сигнали не зникли, то варто спробувати замінити обидві або одну з планок і спробувати завантажити систему знову. Так можна виявити несправний модуль ОЗП і замінити його
 • Один довгий писк, два коротких: Можлива поломка графічного адаптера. Слід вимкнути системний блок з розетки, витягнути відеокарту, почистити контакти і підключити її назад. Якщо сигнали залишилися, то комплектуючий доведеться нести в ремонт або повертати по гарантії продавцю
 • Довгий, три коротких: Збій відео карти
 • Один довгий сигнал, дев’ять коротких: Проблема читання ПЗУ
 • Короткий повторюваний: Проблема з ПБ
 • Повторюваний довгий: Проблема з ОЗП
 • Повторюваний сигнал з змінними частотами (висока і низька): Проблема з процесором
 • Безперервний писк: Поломка блоку живлення. Можна постаратися очистити його від пилу, але якщо писк залишиться, то його доведеться нести в ремонт або замінити повністю

У таблиці перераховані основні сигнали, які мають місце при використанні материнських плат з версією BIOS AWARD.

Сигнали AMI

Якщо комп’ютер при включенні пищить і не включається за версією BIOS AMI, то про характер несправності можна судити за такими сигналами

 • 1 короткий: Завантаження системи здійснюється нормально, все працює справно
 • 2 довгих, 1 короткий: Несправний БЖ
 • 2 коротких: Можливі неполадки з планкою ОЗП
 • 3 коротких: Знову проблема з оперативною пам’яттю. Які-небудь її компоненти працюють неправильно. Як мінімум, можна знову дістати планки ОЗУ, протерти їх контакти спиртом (знежирити) і поставити назад. Якщо планок декілька, то потрібно намагатися включати комп’ютер з установкою спочатку однієї планки, а потім з іншого. Це дозволить виявити несправний модуль.
 • 4 коротких: Таймер у системі працює неправильно.
 • 5 коротких: Проблема з процесором. Самому тут нічого не зробити. Потрібно нести комп’ютер в ремонт. Можливо, буде потрібно заміна ЦП.
 • 6 коротких: Проблема в контролері.
 • 7 коротких сигналів: Поломка в материнській платі.
 • 8 коротких: Проблема з відеопам’яттю.
 • 9 коротких: Несправність в прошивці БІОС.
 • 10 коротких: Неможливо прочитати пам’ять CMOS. Можлива неправильна її робота.
 • 11 коротких: Проблема з кеш-пам’яттю, яка знаходиться на материнський платі.
 • Довгий, 2 коротких: Несправність відеосистеми Mono-CGA
 • Довгий, 3 коротких: Несправність відеосистеми EGA-VGA
 • Довгий, 8 коротких: Роз’єм монітора відійшов або згорів
 • Безперервний писк: Поломка блоку живлення

У деяких випадках ніяких звуків взагалі немає і при включенні комп’ютера чорний екран. Що робити в цьому випадку? Варто перевірити центральний процесор. Є ймовірність, що один контакт на мікросхемі був зігнутий. У цьому випадку показана заміна ЦП.

Сигнали Phoenix

Зазвичай, якщо виходять гудки, але комп’ютер не включається, причини є типовими і для материнських плат з BIOS Phoenix. От тільки тут сигнали трохи нетипові, тому їх потрібно розбирати, використовуючи сигнальні коди. Наприклад, сигнал 1-1-2 буде означати наступне: сигнал – пауза – сигнал – пауза – два сигналу.

 • 1-1-3: Проблема з CMOS-пам’яттю
 • 1-1-4: Помилкова контрольна сума BIOS. Швидше за все, знадобиться оновлення прошивки даної мікросхеми
 • 1-2-1: Серйозна поломка материнської плати. Самостійно тут нічого зробити не можна, доведеться її нести в ремонт або замінювати
 • 1-2-2: Проблема з DMA-контролером
 • 1-3-1: Порушення в роботі ОЗП
 • 1-3-3 і 1-3-4: Ще одна помилка ОЗП. Зокрема, такий код говорить про те, що не вдалося прочитати перші 64 Кб ОЗП. Необхідно знімати планки поступово і пробувати включити комп’ютер
 • 1-4-1: Помилка при підготовці до запуску материнської плати. Найчастіше потрібна заміна плати
 • 1-4-2: Знову проблема в ОЗП
 • 1-4-3: Неправильно працює системний таймер. Найчастіше проблема вирішується в майстерні, однак може знадобитися і заміна плати
 • 1-4-4: Несправність на порти введення/виводу. Зовнішні пристрої можуть працювати неправильно
 • 3-1-1: Помилка при визначенні DMA-каналів
 • 3-3-4: Збій відеопам’яті
 • 3-2-4: Неможливо визначити контролер клавіатури
 • 3-4-2: Неможливість визначення БІОС відео карти
 • 4-2-4: Процесор функціонує неправильно. Можливо, буде потрібно заміна ЦП
 • 4-4-3: Не вдається визначити математичний процесор
 • 4-3-1: Неправильне функціонування планок ОЗП
 • 4-2-3: Контролер клавіатури працює неправильно
 • 4-3-2 і 4-3-3: Неправильна робота першого і другого таймерів
 • 4-4-1: Не вдається визначити послідовний порт
 • Довгі сигнали не припиняються: Материнська, швидше за все, згоріла
 • Звук з переходом з високою низьку частоту: Можливо, здулися конденсатори на відеокарті. Їх потрібно перевірити і замінити
 • Комп’ютер безперервно пищить і не включається: Говорить про несправності кулера процесора. Бажано заглянути всередину системного блоку і подивитися, чи обертається кулер

Тепер зрозуміло, що якщо комп’ютер при включенні пищить і не включається, то проблема може критися в будь-якому місці з тих, що перераховані вище.

Інші системи BIOS

Вище наведені сигнальні коди помилок тільки для трьох систем BIOS, хоча їх існує більше. У будь-якому випадку в керівництві по експлуатації можна знайти ці коди конкретно для своєї материнської плати. Перевірте її. Втім, є способи визначити проблему, не вдаючись до BIOS.
Визначення несправності іншими способами

Якщо не включається комп’ютер, блимає лампочка і при цьому є характерний писк, то це ще не означає, що з комп’ютером трапилася серйозна поломка. У першу чергу потрібно спробувати вдатися до простим способам усунення несправності:

 • Потрібно перевірити, чи правильно підключені до комп’ютера зовнішні прилади: принтер, веб-камера, мишка і т. д.
 • Відключити живлення і щільніше затиснути всі роз’єми всередині системного блоку. Може виявитися, що який-небудь роз’єм живлення нещільно прилягає до комплектує. В результаті система думає, що відеокарта, наприклад, відсутній і тому користувач бачить чорний екран при вмиканні комп’ютера. Що робити в цьому випадку? Просто притиснути коннектор сильніше.
 • Очистити материнську плату від пилу. Ні в якому разі не можна робити це за допомогою вологої і тим більше мокрої ганчірки.
 • Дослідити материнську плату і пошукати роздуті конденсатори. Якщо такий є, його необхідно замінити (отпаять і припаяти такий же).
 • Перевірити плату на предмет наявності гарі.
 • Також можна спробувати зняти всі комплектуючі та встановити їх заново.

У деяких користувачів, у яких не включається комп’ютер, причини взагалі залишаються невідомими. Навіть фахівці не можуть визначити несправність. У такому випадку доводиться просто міняти плату. Немає певної статистики, яка дозволила б зрозуміти, який саме модуль виходить з ладу найчастіше. Кожен випадок є індивідуальним, тому в разі поломки, швидше за все, доведеться відносити плату в ремонт.

Саме пройде?
У винятково рідких випадках у користувачів проблема вирішується сама собою, і через певний час простою комп’ютер починає працювати нормально. Таке може бути, якщо в мережі було недостатня напруга, з-за чого блок живлення не зміг забезпечити всі комплектуючі енергією достатньої потужності. Трапляється таке дуже рідко, але виключати такий варіант теж не можна. Однак не варто сподіватися, що комп’ютер постоїть і через якийсь час включиться без проблем.
Висновок
Отже, ми з’ясували, чому комп’ютер пищить і не включається. На жаль, якщо це відбувається, то самостійно вирішити проблему вдається вкрай рідко. Материнська плата і взагалі комплектуючі комп’ютера – це досить складні пристрої, тому в разі їх поломки бажано звертатися за професійною допомогою. Це дозволить заощадити багато часу, а іноді і грошей, оскільки в процесі самостійного ремонту користувачі часто погіршують ситуацію з причини своєї технічної неграмотності.

Як слухати музику “ВК” оффлайн на телефоні і комп’ютері

Музика в сучасному світі стала невід’ємною складовою нашого життя. Вона розслабляє після тривалої роботи або ж підбадьорює на початку дня, а в деяких випадках є основною складовою для створення нових ідей. Люди найчастіше слухають музику через «ВКонтакте», але з-за останнього оновлення це стало трішки важче. У даній статті буде висвітлена тема того, як слухати музику “ВК” оффлайн.

Музика в соціальній мережі «ВКонтакте»

З появою комп’ютерів наша життя змінилося кардинально: цифрові фотографії, комп’ютерна графіка, високоточні технології, нові розробки в області медицини, величезні онлайн-бібліотеки, на тлі яких Олександрійська здається книжковою полицею, запис музики і людської мови, а також багато іншого.

Як слухати музику "ВК" оффлайн на телефоні і комп'ютері

У 2006 році була створена соціальна мережа «ВКонтакте». Крім необмеженого спілкування з друзями, інтерактивності, перегляду відео, стіни, свіжих новин, там також був присутній музичний розділ, в який люди зі всього світу могли завантажувати свої файли. Саме через це «ВКонтакте» став настільки популярним, тому що вже на той момент часу жоден сайт не міг зрівнятися з тим достатком разносортной музики, яка була завантажена користувачами. Однак у 2017 році соціальна мережа «ВКонтакте» обмежила прослуховування аудіо з комп’ютерів, а в телефонах заборонила збереження в офіційному додатку. Це не перша спроба обмежити бібліотеку музики в соціальній мережі, які раніше робилися (робляться і понині) спроби знайти і видалити «піратський» контент. Не варто переживати, що тепер аудіо буде недоступним. Є безліч способів, як слухати музику “ВК” оффлайн. Давайте з ними познайомимося.

Як слухати музику “ВК” без інтернету на комп’ютері? 

Поки що на комп’ютері є тільки один більш-менш комфортний спосіб збереження аудіофайлів з соціальної мережі. Може бути, в майбутньому майстри створять спеціальне розширення для браузера, яке зможе завантажувати музику з соціальної мережі для її прослуховування там же, але такий варіант є не зовсім розумним. Набагато легше скачати музику з “ВК” на комп’ютер за допомогою спеціального розширення, а потім вже прослуховувати її через стандартний додаток Windows.

Як слухати музику "ВК" оффлайн на телефоні і комп'ютері

Робиться це зовсім нескладно, потрібно лише слідувати наступній інструкції:

 • Встановіть браузер Google Chrome з офіційного сайту.
 • Запустіть його і зайдіть в пункт «Сервіси», після чого необхідно зайти в інтернет-магазин Chrome.
 • В шапці відкритого сайті буде знаходитися рядок пошуку, в ній треба написати “Скачування музики “Вконтакті”.
 • Встановити один із запропонованих додатків, який найбільше підходить.

Варто вибрати таку програму, яка підходить саме для ваших потреб, бо всі розробки розрізняються своїм набором функціоналу, а деякі і зовсім є платними. Кожна з них по-своєму чудова. Також варто пам’ятати те, що потрібно вибрати директорію для завантаження музики, інакше скачування буде здійснюватися в папку «Завантаження». Після виконання вищевказаних дій навпроти смуги стану музики буде значок «Завантажити».

Програми для прослуховування музики в “ВК” оффлайн

На відміну від комп’ютерів, на телефонах давно практикується використання додатків, здатних завантажувати і слухати музику з “ВКонтакте”, не виходячи з соціальної мережі. Так само, як і з комп’ютером, є багато програм, які здатні як слухати музику «ВК» без інтернету, так і з включеним з’єднанням. Дуже зручно в подорожах, коли немає доступу до нормального інтернету, але музику послухати все одно хочеться або потрібно обійти тимчасову блокування на відтворення аудіо.

Як слухати музику "ВК" оффлайн на телефоні і комп'ютері

Всього є кілька найбільш популярних додатків, у яких є функція прослуховування музики у “ВК” оффлайн: VkCoffee, Kate Mobile, LazyTool 2 і SoundCloud. У кожному з додатків безліч своїх достоїнств, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи набором функціоналу. Викачуються всі додатки однаково:

 • Включити на телефоні Play Market (або ж App Store, якщо у вас Iphone) і натиснути на рядок пошуку.
 • Після вибору більш зручного програми наберіть його назву.
 • Як закінчиться завантаження, необхідно увійти в свій обліковий запис «ВКонтакте» або зареєструвати новий.

Після виконання даної інструкції ви гарантовано зможете скачувати абсолютно будь-яке аудіо з цієї соціальної мережі і питання про те, як слухати музику “ВК” оффлайн більше не виникне.

Можливі проблеми

Будьте пильні при виборі програми для прослуховування музики, адже деякі з них можуть красти ваші дані з соціальної мережі, або ж використовувати сторінку як знаряддя для розсилки спаму. Вибирайте тільки сертифіковане додаток для прослуховування музики з “ВК” оффлайн.

Як слухати музику "ВК" оффлайн на телефоні і комп'ютері

На закінчення

Наведені вище методи обов’язково допоможуть вам у питанні, як слухати музику “ВК” оффлайн. Також необхідно знати, що контент з соціальної мережі може виявитися піратським, тому слухайте аудіо з офіційних спільнот, що спеціалізуються виключно на музиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *