Start-up: мій комфортний коледж

Умови конкурсу:

Написання проекту – це завдання, в якому слід дотримуватися чіткості, лаконічності й бути максимально конкретним.

Фахівці із проектного менеджменту радять користуватися SMART-моделлю, розробленою німецьким ученим Пітером Друкером. SMART модель – абревіатура 5 критеріїв, за якими необхідно оцінити ідею, – specific, measurable, attainable, relevant, time-bound (конкретність, вимірність, територіальність, реалістичність, визначеність у часі).
S – необхідно чітко сформулювати мету;
М – прописати конкретні результати проекту;
А – описати впевненість у досягненні мети, що передбачає володіння ресурсами (зовнішніми і внутрішніми) для реалізації проекту;
R – розповісти про реалістичність мети; якщо у кінцевому результаті мета не надто реалістична, розбийте її на кілька адаптованих цілей;
T – сформулюйте чіткі терміни досягнення мети.

Оформлення

Загальний вигляд оформленого проекту повинен бути яскравим, цікавим, видовищним.
Може бути представлений у форматі таких файлів як .docx, . pdf, .pptх, .gif або відео тощо.
Оформлення проекту повинно містити: титульний аркуш, анотацію, вступ, детальний опис проекту (включно з цілями та методами досягнення), бюджет і терміни.
Титульний аркуш
Як правило, включає в себе коротку назву проекту, інституційну приналежність заявників (назву організації, університет і т.д.), особисті дані авторів.
Анотація
Коротке зацікавлення вашим проектом, огляд особистих цілей і результатів, продукції. Вкажіть, чим ваш проект відрізнятиметься від існуючих і чому він буде корисним. Журі важливо розуміти, що ви зробили необхідні попередні дослідження для впровадження своєї ідеї. Огляд бази повинен мати критичний характер.
Опис проекту
Кістяк усієї роботи. За потреби його можна розділити на тематичні підпункти. Розкажіть про деталі проекту, докладно викладіть проблеми, цілі та завдання, методи досягнення, процедуру впровадження та поясніть очікуваний результат/результати. У пункті опису проекту дайте волю своїй фантазії. Будьте оригінальними та практичними. Напишіть відповіді на основні запитання (що? де? коли? як?), поясніть, чому саме така методика найкраще підходить для досягнення цілей. Чітко поясніть зв’язки між цілями, методами й результатом.
Бюджет
Один із варіантів представлення бюджету – у вигляді таблиці з докладним описом позицій із описової частини бюджету (обґрунтування бюджету). Це пояснює різні витрати.
Терміни
Укажіть конкретні межі кожного етапу. Спробуйте зробити візуальну версію часових рамок реалізації або зобразіть усе у зведеній таблиці. Це дозволить зрозуміти й оцінити планування та реалістичність проекту. Повний обсяг проекту бажано вмістити 5-7 сторінок.

 переглянути конкурсні роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *