Вітаємо ПДАА з перемогою на Міжнародному конкурсі Студентського Євробачення “UNIVISION 2014”!

nw_ko_7jc6ojjm.jpg

22 травня цього року народний ансамбль сучасної пісні “Мал-а-хit” Полтавської державної аграрної академії виборов III почесне місце в Міжнародному конкурсі Студентське Євробачення “UNIVISION 2014” серед 21-ї країни-учасниць з усього світу. Полтавський гурт був єдиним колективом, який представляв на конкурсі Україну.

Національний студентський музичний конкурс “Univision” заснований міністерством молоді та спорту Азербайджану, міністерством культури і туризму Азербайджану, Спілкою молодіжних студентських організацій Азербайджану. Проводиться в Баку третій рік поспіль. Його головною метою є пошук талановитих молодих виконавців та розкриття їх потенціалу.

Колектив “Мал – а- Xit” заснований 2006 року на базі Полтавської державної аграрної академії. У репертуарі гурту сучасні українські пісні, авторські пісні, українські народні пісні в сучасній обробці, а також хіти зарубіжної естради. Склад колективу постійно змінюється, адже його учасниками є студенти й на зміну одним приходять інші.

Представляли Україну в Баку на пісенному конкурсі учасники гурту Альона Баклан, Віталій Панчошка, Артем Зінченко, Вікторія Кіт, Олег Шарлай, Наталія Ковалевська та художній керівник культурно-освітнього відділу Полтавської державної аграрної академії Світлана Курбацька. Це не перша перемога колективу. “Мал -а- Xit” є неодноразовим переможцем Всеукраїнського фестивалю з художньої творчості “Софіївські зорі” (м. Умань) серед колективів вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України, переможцем фестивалю-конкурсу ретро-пісні “На хвилях ностальгії” (м.Полтава), володар гран-Прі Всеукраїнського екологічного фестивалю-конкурсу “Лель” серед вокалістів і колективів. Також є лауреатом безлічі обласних конкурсів та фестивалів: “Студентська весна”, “Студент року”, “Ми Таланти твої, Україно”. Є переможцями міжнародних конкурсів-фестивалів: «Парад звезд на Неве» м. Санкт-Петербург, «Кримская волна» м. Феодосія, «Музыка солнечного города» м. Одеса, приймали участь у концертній програмі в рамках Україно-Грузинської творчої співпраці в м.Бакуріані (Грузія) та м. Миргород (Україна). Веде активну концертну діяльність в Полтаві і за її межами.

З перших же хвилин в іншій країні емоції студентів почали переповнювати. Організатори та волонтери конкурсу були досить привітними, гостинними та щирими, завжди допомагали та підтримували.

Місцем перебування учасників колективу в м. Баку став готель «Park inn by Radisson». Номери готелю були призначені на двох людей, щодня свіжість та чистота а також корисний сніданок. Кожного дня учасники відвідували нові мальовничі та визначні місця Азербайджану: Дівоча вежа, Споруджувані будівлі, Алея «Шехідля хіябани», Старе місто, музей історії Азербайджану, прогулянка на кораблі тощо. Місто дуже гарне, безліч парків та різноманітних фонтанів, саме тому його називають містом фонтанів.

Дуже приємно, що організаційною групою конкурсу були українці. Від кожної країни був представник – журі. Всі колективи, солісти, дуети мали свої гримерні кімнати, були надані послуги стиліста та візажиста.

Емоції під час конкурсу неможливо навіть передати, це потрібно відчути. Море світла, море звуку та глядачів, що може бути краще. Надія на перемогу була, але головним завданням було гідно представити Україну. Під час оголошення результатів та оцінок країн, серця билися швидше з кожною хвилиною. І ось, нарешті, остання країна оголошує свої оцінки і Україна залишається на 3-му місці. Це емоції щастя, віри в себе та впевненості. 1-ше місце здобули учасники з Індонезії, а 2-ге – солістка з Азербайджану. Всі учасники між собою були як друзі, допомагали один одному та підтримували.

Тепер колектив «Mal-a-xit» впевнений, що все тільки починається,а мрії мають здатність ставати реальністю!

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *